Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Tímto internetovým obchodem navazujeme na 20-leté zkušenosti s kamennou prodejnou a vlastní výrobou vázacích a manipulačních prostředků.

Naším cílem je nabídnout Vám široký výběr těchto produktů, přehledně řazených do kategorií a podkategorií.

Všechny námi nabízené výrobky pocházejí od prověřených výrobců a spolehlivých dodavatelů. V případě zájmu Vám vyrobíme a zkompletujeme vybrané druhy prostředků dle Vaší konkrétní specifikace a přání.

Neustále vyvíjíme úsilí vedoucí k vylepšování tohoto e-shopu, pravidelně aktualizujeme nabídku stávajících produktů a rozšiřujeme ji o další kvalitní výrobky. Ty si u nás můžete rychle, jednoduše a levně nakoupit taktéž v mobilní verzi.

Těšíme se na případnou spolupráci

Nabízíme ZNAČKOVÉ a ATESTOVANÉ zboží

Nabízíme značkové a atestované zboží od evropských výrobců a dodavatelů, převážně privátní značky McBull. Pro výrobu a kompletaci řetězových vázacích prostředků používáme výhradně komponenty CARTEC a pewag s pevnostní třídou G8 a G10. Pro výrobu lanových vázacích prostředků dle EN 13414-1 jsou používány pouze certifikovaná ocelová lana a komponenty. Součástí každé dodávky vázacího prostředku je ATEST (certifikát, jakostní list, osvědčení atd.)

 

Na dodané zboží poskytujeme SERVIS a REVIZE

K námi nabízeným a dodávaným produktům poskytujeme záruční a pozáruční servis včetně následných oprav a prohlídek (revizí). Po provedené revizi vázacích a manipulačních prostředků nabízíme zpracování a vedení evidence v elektronické i papírové podobě s nastavením periody prohlídek. Tuto činnost jsme schopni provádět u nás na firmě nebo přímo u Vás v provozu.

 

Vyrábíme ATYPICKÉ zboží podle požadavků

Mimo standardní produkty uvedené v našem e-shopu jsme schopni vyhotovit jiné nebo atypické provedení dle Vašeho požadavku. Toto se týká například jiných požadovaných délek vázacích prostředků, zvětšených závěsných ok, variant zakončení (háků, ok atd.). Za tímto účelem, nás prosím, kontaktujte s Vaší přesnou specifikací, dle které Vám bude zpracována cenová nabídka.

Proč s námi spolupracovat?
  • Máme 20 let zkušeností na trhu
  • Profi záruční i pozáruční servis
  • Poradíme Vám zdarma a pomůžeme s výběrem
  • Poskytujeme slevy pro registrované a stálé zákazníky
Potřebujete poradit?

Zákaznický servis
Logo
Vlastimil Korčák
Vlastimil Korčák
7:00 - 16:00
Copyright © 2023 zvedam.cz LOGITECH servis s.r.o.